Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Körfez’de yüzler gülüyor! Suudi Arabistan Veliaht Prensi Bin Selman, Katar’da

Körfez’de yüzler gülüyor! Suudi Arabistan Veliaht Prensi Bin Selman, Katar’da

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ı Doha Havalimanı’nda Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani karşıladı.

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, Körfez turuna devam ediyor.  Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) Abu Dabi Veliaht Prensi Muhammed bin Zayid Al Nahyan ile görüşen Selman, Katar’a gitti.

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Katar’ın başkenti Doha’daki Uluslararası Doha Havalimanı’nda, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani tarafından karşılandı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

AK Parti’den dikkat çeken ilk metaverse toplantısı!

AK Parti'deki ilk metaverse toplantısı, Mahir Ünal ve Mustafa Elitaş ile AK Parti Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri'nin katılımıyla gerçekleşti. AK Parti TBMM Grup Başkanvekilleri Mahir Ünal ve Mustafa Elitaş ile AK Parti Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, ilk metaverse toplantısında bir araya geldi. FARKLI ODALARDAN [...]

%d blogcu bunu beğendi: