Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Risk devam ediyor! Bakan Koca’dan 5 il için bir uyarı daha geldi!

Risk devam ediyor! Bakan Koca’dan 5 il için bir uyarı daha geldi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Konya, Samsun, Trabzon, Antalya ve Ordu valileri ve il sağlık müdürleriyle toplantı yaptı. Bakan Koca ‘risk devam ediyor’ diyerek ikazlarda bulundu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun, Antalya, ve Ordu’da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) ilgili yüksek riskin sürdüğünü, Konya ve Trabzon’da ise vaka artışının kısmen kontrol altında olduğunu bildirdi.

BAKAN KOCA: YÜKSEK RİSK DEVAM EDİYOR
Sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Koca, ”Yüksek vaka sayılarının devam ettiği KONYA, SAMSUN, ANTALYA, TRABZON, ORDU Valilerimiz, İl Sağlık Müdürlerimiz ve Halk Sağlığı Başkanlarımızla görüşmeye devam etmekteyiz. Bu iller yakın takibimiz altında. Test kapasitemizi ve filyasyon ekiplerimizi artırdık.


SAMSUN, ANTALYA ve ORDU’DA yüksek risk devam ediyor. KONYA ve TRABZON’DA artış kısmen kontrol altında. Sağlık elemanlarımız elinden geleni yapıyor. Kamu ve özel kurumlarımızla beraber bütün hemşerilerimizin duyarlılığı gücümüzü artırıyor. Ara vermeden mücadeleye devam edelim.” diye konuştu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

PKK ve Haşdi Şabi Türkiye’ye karşı kirli ittifakı kurdu!

TSK'nın operasyonları karşısında çaresiz kalan terör örgütü kendine yeni bir ortak arayışına girdi. K. Irak Bölgesel Yönetim Vekili Azad Küreci, Haşdi Şabi ve PKK’nın Türkiye’nin Irak’ta var olan sivil ve askerî varlığına karşı ortak saldırı kararı aldıklarını söyledi. Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Milletvekili Azad Küreci, terör örgütü PKK ile Irak’taki İran destekli Haşdi Şabi’nin Türkiye’ye [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.