Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Bahçeli: Zillet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı kim olduğu anlaşıldı

Bahçeli: Zillet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı kim olduğu anlaşıldı

Bahçeli Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle yüklendi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bütçe konuşmasına ilişkin açıklamada bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “Zillet ittifakının Cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğu anlaşıldı.” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Meclis’te bütçe görüşmelerinde konuşma yaptı.

ADAYLIK SİNYALİ

Kılıçdaroğlu, AK Partili vekillerin ‘aday ol’ sözleri sonrası, “Benim aday olup olamayacağımı size kim söyledi?” diye konuştu. Kılıçdaroğlu’nun bu sözleri adaylık sinyali olarak algılandı.

BAHÇELİ’DEN AÇIKLAMA!

Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarını değerlendiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Çok müjdeli bir konuşma oldu, zillet ittifakının Cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğu anlaşıldı.” açıklamasını yaptı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Pandemi sürecinde Türkiye attığı adımlarla pozitif büyüyen iki ülkeden biri oldu

Türkiye ekonomisi bugün TÜİK'in açıkladığı verilere göre tüm olumsuzluklara rağmen 2020'de bir önceki yıla göre yüzde 1.8 büyümeyi başardı. Capital Economics Gelişmekte Olan Piyasalar Kıdemli Ekonomisti Jason Tuvey, 'Türkiye, gelişmekte olan ülkeler arasında en güçlü iyileşme gösteren ülkeler arasında.' dedi. Tüm ekonomilerinin zor dönemden geçtiği süreçte Türkiye attığı adımlarla pozitif büyüme gösteren iki ülkeden biri [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.