Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Millet İttifakı yerelde çatırdıyor mu?

Millet İttifakı yerelde çatırdıyor mu?

Depremde hayatını kaybedenler için düzenlenen anma töreninde HDP’li başkan söz alınca duruma tepki gösteren İyi Partili Serkan Yalım, maskesini çıkararak alanı terk etti.
Avcılar’daki anma töreninde Millet İttifakı arasında gerginlik yaşandı. Avcılar’da dün 17 Ağustos depreminde hayatını kaybedenler için anma töreni düzenlendi. Törende ise Millet İttifakı krizi yaşandı..
Krizin yaşanma sebebi, CHP ile İyi Parti’nin yer aldığı törende HDP’li ilçe başkanının konuşma yapması oldu.
CHP DİNLEDİ İYİ PARTİ UZAKLAŞTI
HDP İlçe Başkanı Şemsettin Duman konuşmak için söz aldı. Ancak Duman’ın konuşması esnasında, İyi Parti Avcılar İlçe Başkanı Serkan Yalım, tepki gösterdi. Yalım, önce sırtını döndü. Ardından CHP’li Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’nin kulağına bir şeyler söylemesinin ardından maskesini çıkararak alanı terk etti.
“YERSİZ TEPKİ”
HDP’li Duman ise İyi Parti’li Yalım’ın arkasından, “Ben uzatmayacağım, arkadaşların böyle tepki göstermesi gerçekten yersizdir. Biz acılarımızda bile bir araya gelemezsek, o zaman nasıl bir olacağız?” ifadelerini kullandı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Tarihi Biden-Erdoğan görüşmesi öncesi ABD’den flaş açıklama!

Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ABD Başkanı Joe Biden'ın ilk yurt dışı ziyaret programında Başkan Erdoğan ile görüşmeyi öncelik edindiğini belirterek, 14 Haziran'daki görüşmenin "yüz yüze diplomasi için bir fırsat" olacağını vurguladı. Psaki, ABD Başkanı Biden'ın Washington'dan İngiltere'ye seyahat ettiği sırada uçaktaki gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Biden'ın 14 Haziran'da Brüksel'de yapacakları ikili görüşmeden [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.