Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / CHP’li vekil Muharrem Erkek’e basın toplantısını bitirtiren HDP sorusu!

CHP’li vekil Muharrem Erkek’e basın toplantısını bitirtiren HDP sorusu!

CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, basın toplantısını, bir vatandaşın sorduğu HDP sorusu nedeniyle sonlandırdı.
Muharrem Erkek’e basın toplantısı bitirten HDP sorusu.CHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Barosu’nu ziyaret etti. Erkek, ziyaretin ardından düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Toplantıya katılan ve Muharrem Erkek’in Yahya Amca şeklinde hitap ettiği bir kişi de soru sormak istedi. Erkek, “Yahya Amcacığım konuşacağız, basınımızın soruları bittikten sonra yine buradayız, zaten hep beraberiz.” diyerek şahsı susturmaya çalıştı.
“NEDEN HDP İLE BİRLEŞTİK DEMİYORSUNUZ”
Fakat sorusunu sormakta ısrar eden Yahya isimli şahıs, Erkek’e “Demokrasi demokrasi diyoruz, 6 milyon oy alan HADEP’le (HDP) birleştik diyemiyorsunuz. Kimden korkuyorsunuz? Demokrasiyse ya bunu kapatacaksınız, ya da…” dedi.  Muharrem Erkek, bunun üzerine basın mensuplarına teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkan Erdoğan, Çiller’e demokrasi adasını gezdirdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski başbakanlardan Tansu Çiller’le birlikte, Demokrasi ve Özgürlükler Adasında 12 Eylül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir