Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / CHP Sözcüsü Faik Öztrak, toplumsal hafıza ile alay etti

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, toplumsal hafıza ile alay etti

CHP’nin toplumsal hafızayla dalga geçercesine ve gidişata göre değişen açıklamalarına bir yenisi daha ekleyerek bir skandala daha imza attı.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP’nin muhalefetine rağmen envantere eklenen S-400 hava savunma sisteminin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun istemesiyle alındığını öne sürdü. Peki gerçek neydi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu S-400’ler için ne söylemişti?

KEMAL KILIÇDAROĞLU: S-400 NİYE ALINDI KİMSE BİLMİYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, S-400 konusunda katıldığı her program ve toplantıda, ”S-400 niye alındı kimse bilmiyor. Bize kim saldıracak? Esat mı? YPG mi?’‘ şeklinde sözlerle Türkiye’nin attığı olumlu adımların karşısında yer alan bir siyaset izlemişti. S-400’üün alımından sonra Doğu Akdeniz geriliminde ise “Yunanistan’a karşı S-400’leri niye aktif etmiyorsunuz?” diye hükümeti tenkit etmişti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Sağlık Bakanlığı 24 Şubat koronavirüs vaka sayılarını duyurdu

Sağlık Bakanlığı 24 Şubat koronavirüs vaka ve vefat sayılarını içeren tabloyu, covid19.saglik.gov.tr adresi üzerinden açıkladı. Son 24 saatte 124 bin 15 Kovid-19 testi yapıldı, 9 bin 561 kişinin testi pozitif çıktı, 72 kişi hayatını kaybetti. Sağlık Bakanlığı 24 Şubat koronavirüs vaka ve vefat sayılarını içeren tabloyu, covid19.saglik.gov.tr adresi üzerinden açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 124 bin [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.