Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Beştepe’de 300 drone ile 30 Ağustosu anlatan ışık gösterisi

Beştepe’de 300 drone ile 30 Ağustosu anlatan ışık gösterisi

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Beştepe’de ışık gösterisi yapıldı. Gösteride 300 drone yer aldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı ülkenin her yerinde coşkuyla kutlandı.

Cumhurbaşkanlığı Küliiyesi’nde de zafer büyük bir coşkuyla karşılandı.Beştepe’deki külliyede, özel birçok kutlama yapılırken gecenin sonunda 300 drone ile ışık gösterisi düzenlendi.30

AĞUSTOS’U ANLATAN GÖRSELLER OLUŞTURULDU

Gösteride İHA’lar 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı anlatan görseller oluşturdu. Ay yıldızı bayrağımız ve kurtuluş mücadelesinin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’te gökyüzünde drone ile resmedildi. Beştepe’de 300 drone ile ışık gösterisi yapıldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Beştepe’de ışık gösterisi yapıldı. Gösteride 300 drone yer aldı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Şehit Korgeneral Osman Erbaş’ın FETÖ’cü hainlere gösterdiği unutulmaz tepki

BİTLİS'in Tatvan ilçesinde kaza kırıma uğrayan helikopterde şehit olan Korgeneral Osman Erbaş, Adana Garnizon Komutanı ve 6'ncı Mekanize Piyade Tümen Komutanı iken FETÖ'nün darbe girişimi sırasında şehit olanlar için düzenlenen cenaze töreninde mikrofonunu eline alıp, "Türk askeri katil olamaz. Bu katiller asker olamaz" diye tepki göstermişti. Bitlis'in Tatvan ilçesinde kaza kırıma uğrayıp, düşen helikopterde şehit [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.