Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Türk’e düşman olan kahrolsun! Biden’dan tuhaf hareketler!

Türk’e düşman olan kahrolsun! Biden’dan tuhaf hareketler!

Sık sık ilerleyen yaşı ve geçirdiği kazalarıyla gündeme gelen ABD Başkanı Joe Biden, CNN International yayınında soruları cevaplarken yaptığı hareketler izleyicilerin gözünden kaçmadı.

ABD Başkanı Joe Biden, CNN’in düzenlediği forumda halkın ve sunucu Anderson Cooper’ın sorularını yanıtladı.  Ağırlıklı olarak iç politika ve ekonomi başlıklarının konuşulduğu forumda Biden, canlı yayın sırasında yaptığı hareketlerle dikkat çekti.

Spiker Cooper’ın sorduğu “Artan benzin ve market fiyatlarına nasıl çözüm bulacaksınız” sorusu karşısında yaptığı tuhaf el hareketleri izleyecilerin gözünden kaçmadı. Biden’ın görüntüsü, kısa bir sürede sayısız kullanıcı tarafından tüm sosyal medya platformlarından paylaşıldı.

ÇİN-TAYVAN GERİLİMİNE DEĞİNDİ

Öte yandan Biden, aynı yayın esnasında Çin ve Tayvan arasında yaşanan gerilime ve ABD’nin duruma olası müdahalesine dair de oldukça sert yorumlar yaptı ve ülkesinin Çin’in herhangi bir askeri harekatı durumunda Tayvan’ın yanında saf tutmaktan çekinmeyeceğini açıkladı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan istifa ettiğini açıkladı

Son dakika haberine göre; Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan istifa ettiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Sarkisyan, yaptığı yazılı açıklamada baskılar nedeniyle istifa ettiğini duyurdu. Başbakan Nikol Paşinyan ile yaşadığı gerilimler ve sürekli muhalefetle dirsek temasında bulunan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, yaptığı yazılı açıklamada baskılar nedeniyle istifa ettiğini duyurdu. İç ve dış politikada etkin rol alma konusunda yeterli araçlara sahip olmadığını [...]

%d blogcu bunu beğendi: