Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Besle kargayı oysun gözünü! Reza Zarrab’ın yeni adı ve sevgilisi ortaya çıktı!..

Besle kargayı oysun gözünü! Reza Zarrab’ın yeni adı ve sevgilisi ortaya çıktı!..

ABD’deki banka davasından sonra kayıplara karışan Reza Zarrab, adını Aaron Goldsmith olarak değiştirip yeni sevgilisiyle görüntülendi.

8 Aralık 2017’de New York’ta Halkbank davasında Türkiye aleyhinde ifadeler veren Reza Zarrab’dan uzun bir süre haber alınamamıştı.  Amerika’da tutuklanan Zarrab, itirafçılığı sonrası tahliye edilip ABD’nin güvencesi altında kayıplara karıştı.

26 yaşında Türkiye’ye gelerek ünlü sanatçı Ebru Gündeş’le evlenen Zarrab, dava sürerken de Gündeş’ten boşanmıştı.  FETÖ’ye yakınlığı ile bilinen TR724’ün yazarı Adem Yavuz Arslan’ın iddiasına göre Zarrab’dan haber var.

Adını Aaron Goldsmith olarak değiştiren Zarrab’ın, Miami’deki yeni hayatının görüntüleri paylaşıldı.  Paylaşılan görüntülerde, Zarrab’ın yeni bir sevgilisi olduğu da ortaya çıktı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Fonlanan muhalif kuruluşların yeni listesi yayınlandı

Türkiye'deki muhalif medya kurumlarına ve diğer kuruluşlara para aktaran vakıf ve ajansın yeni listesi yayınlandı. Listede Ruşen Çakır'ın Medyascope'u yer almadı. Amerikan Chest Foundation'ın yayınladığı verilere göre, son 10 yıl içinde Türkiye'deki kuruluşlara sağlanan destek miktarı belirlenmişti. İçlerinde Hrant Dink Vakfı, Bianet, İKSV, Mezopotamya, Medyascope ve 140Journos gibi birçok iktidar karşıtı medya grubuna yüksek miktarlarda "bağış" [...]

%d blogcu bunu beğendi: