Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Tel Abyad’da YPG sivilleri hedef aldı: 8 ölü, çok sayıda yaralı var

Tel Abyad’da YPG sivilleri hedef aldı: 8 ölü, çok sayıda yaralı var

Son dakika: Terör örgütü YPG, Tel Abyad’da sivilleri hedef aldı: 8 ölü, çok sayıda yaralının olduğu bildiriliyor.

Alınan son dakika bilgilerine göre, Terör örgütü YPG/PKK, Barış Pınarı Harekatı kapsamında terörden arındırılan Tel Abyad’da yine sivilleri hedef aldı. Teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda 8 sivil öldü, çok sayıda kişi yaralandığı açıklandı.
Barış Pınarı Harekatı kapsamında terörden arındırılan Tel Abyad’da terör örgütü YPG/ PKK, bomba yüklü araçla sivillere yönelik saldırı düzenledi. Saldırıda 8 kişi öldü, çok sayıda kişi yaralandı.
BOMBA YÜKLÜ ARAÇLA SALDIRDILAR
Milli Savunma Bakanlığı’nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Terör örgütü PKK/YPG, yine Barış Pınarı Bölgesi’nde yer alan masum sivilleri hedef aldı. Teröristler Tel Abyad ilçesine bağlı Suluk Atik beldesinde patlattıkları bomba yüklü araçla 1’i çocuk, 1’i kadın olmak üzere 8 masum sivili daha katletti, çok sayıda sivili de yaraladı.” ifadelerine yer verildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İngiltere, Almanya ve Fransa’dan İran’a metal uranyum çağrısı

İran'ın metal uranyum üretmek için çalışmalara başlaması üzerine İngiltere, Almanya ve Fransa endişelendi. Üç ülke, Tahran yönetimine nükleer anlaşmadaki yükümlülüklerini yerine getirme çağrısı yaptı. Fransa, Almanya ve İngiltere'nin dışişleri bakanlıkları sözcüleri, konuya ilişkin ortak yazılı açıklama yaptı. İran'ın metal uranyumun üretimi için çalışmalara başlamasından derin endişe duyulduğu ifade edildi. DERHAL! Açıklamada, Kapsamlı Ortak Eylem Planı [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.