Ana Sayfa / Magazin / Tamer Karadağlı: Yakışıklısın diye oyuncu olunmaz

Tamer Karadağlı: Yakışıklısın diye oyuncu olunmaz

Tamer Karadağlı katıldığı programda, “Yakışıklısın, güzelsin diye oyuncu olunmamalı, baktığımızda bir filmde, bir dizide oynayan kendini oyuncu olarak görüyor” dedi
Hülya Koçyiğit’in sunduğu ‘Film Gibi Hayatlar’ programına katılan Karadağlı, “Önemli olan hayal kurmak ve gerçekleştirmek. Yakışıklısın, güzelsin diye oyuncu olunmamalı, baktığımızda bir filmde, bir dizide oynayan kendini oyuncu, bir filmde seslendirme yapan kendini seslendirme sanatçısı olarak görüyor. Bu da beyin ameliyatı izleyip ‘Ben yaparım’ demeye benziyor” ifadelerini kullandı.
Oyuncu ayrıca, “Seslendirdiğim birçok isim oldu; Marlon Brando, Al Pacino, Jack Nicholson, Robert De Niro gibi ama sesim en çok neredeyse bütün filmlerini seslendirdiğim George Clooney’e yakıştı diyebilirim” dedi.
Uzun yıllar “Çocuklar Duymasın”daki Haluk karakteriyle ekranda izleyici ile buluşan Karadağlı şunları söyledi:
Karakter inandırıcı gelmezse diziyi sevdiremezsin, sinemada farklıdır, televizyonda süreklilik önemlidir. ‘Bu rol bana yapıştı’ demeyi şımarıklık olarak görüyorum” dedi ve ekledi: “Diziler tamamen reytinge bağlı, sanatsal hiçbir şey beklememeliyiz ama sinema başkadır, dizide sürekli sıradaki gelsin der.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Trump’tan Beyaz Saray’a sessiz veda etti! Biden ve yardımcısı Harris, bugün yemin edecekler

Son dakika haberi... Son dakika: Joe Biden'a karşı ABD Başkanlığı yarışını kaybeden Donald Trump, Beyaz Saray'dan ayrıldı. Trump'ı taşıyan ABD Başkanlığı'na ait Marine One isimli helikopter Türkiye saatiyle 16.15'te ayrıldı. Trump, başkanlığı bırakmasına saatler kala eski başdanışmanı Steve Bannon'ın olduğu 73 kişi için af kararları yayımladı. Bannon Trump'ın kara kutusu olması nedeniyle önem arz ediyor. [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.