Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Papa, vurduğu kadından özür diledi!

Papa, vurduğu kadından özür diledi!

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, Vatikan’ın ünlü Aziz Petrus Meydanı’nda Hz. İsa’nın doğum sahnesini ziyaret ettiği sırada elini sıkmak isteyen bir kadına elini vurarak tepki gösterdiği için özür diledi.
Yılın ilk günü Apostolik Saray penceresinden konuşan Papa, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Pek çok kez sabrımızı kaybediyoruz. Bu benim de başıma geliyor. Kötü örnek olduğum için özür diliyorum” ifadelerini kullandı.
Bir önceki gün çekilen amatör görüntülerde Papa’nın elini tutarak kendisini çeken bir kadına gösterdiği tepki yer alıyordu.
ELİNİ SIKMAK İSTEYEN KADINA KIZIP ELİNE VURMUŞTU
Papa Francis, elini sıkmak için yakalayan kadına kızmış, ardından rahatsızlığını belli ederek eline vurmuştu.
Papa’nın özür açıklaması görüntüler sosyal medyada dolaşıma girdikten sonra geldi.
Papa Francis, 24 Aralık gecesi Hazreti İsa’nın doğumunun kutlandığı Noel Bayramı’nda Aziz Petrus Bazilikası’nda yapılan Noel ayinini yönetmişti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

250 milyon nüfuslu ülkede BİP çılgınlığı!

Türkiye'nin yerli uygulamasın BİP, dünyaya açılmaya başladı. Endonezyalılar, WhatsApp'ta mahremiyetin korunmasına ilişkin endişeler nedeniyle, Türkiye'nin sosyal iletişim platformu BiP’e geçmeye başladı. Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'a tepki çeken kararından ötürü dünya çapında boykot başlamıştı. Bangladeş'te de BİP uygulaması Telegram, Whatsapp ve Signal'ı geçmişti. WhatsApp'ın zorunlu güncelleme dayatmasına Türkiye ve dünyadan tepkiler devam ediyor. 250 milyondan fazla [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.