Ana Sayfa / Genel / İyi Partili yönetici koronavirüsten öldü!

İyi Partili yönetici koronavirüsten öldü!

İYİ Parti Bakırköy ilçe teşkilatı kurucularından Süleyman Tefek, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medyadan duyuran Akşener, “Değerli dava arkadaşıma Cenabıhak’tan rahmet; ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Camiamızın başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partinin Bakırköy ilçe teşkilatı kurucularından Süleyman Tefek’in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle hayatını kaybettiğini açıkladı.
Akşener, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti: “İYİ Parti Bakırköy İlçe Teşkilatımızın kurucularından Süleyman Tefek’in Kovid-19 sebebiyle hayatını kaybettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrendim. Değerli dava arkadaşıma Cenabıhak’tan rahmet; ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Camiamızın başı sağ olsun.”

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Komedyen “meddah” Burak Bozdağ gülmekten kırıp geçirecek!

ERZURUM’da bir zamanlar mümessillik yapan Burak Bozdağ’ın başından geçen komik olayları anlatacak olan ‘Mümessil’ filminin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir