Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / İngiliz uçak gemisi ABD kıyılarında mahsur kaldı!

İngiliz uçak gemisi ABD kıyılarında mahsur kaldı!

İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne ait 1 adet F-35B’nin uçak gemisi Queen Elizabeth’te ABD kıyılarında teknik sorun nedeniyle mahsur kaldığı ortaya çıktı.
“Kraliçe Elizabeth”, altı adet Lockheed Martin F-35B ile askeri birlik testleri yapmak için ABD doğu sahilinde 4 Aralık’a kadar üç aylık bir test gerçekleştirmişti. Uçak gemisinde bulunan uçaklardan 5’i İngiltere’deki üslerine dönerken, “014” numaralı uçak ise teknik sorun nedeniyle uçak gemisinde kalmış.
Bu gerçek, onarım tamamlandıktan sonra uçak gemisinin Pazartesi günü Marham’daki ana üsse dönüş uçuşuna kadar gizli tutulmuş.
Kraliyet Donanması arızadan en iyi şekilde faydalandı ve uçuşu bir etkinlik olarak sattı. Yaklaşık bir milyon izleyici F-35B’nin tekrar uçuşunu sosyal medya platformlarında canlı olarak izledi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Trump haklı çıktı! Biden’ın ekibinden bir kadın seçime hile karıştırmaktan tutuklandı!

Son dakika: Teksas polisi, Joe Biden'ın seçim ekibinde yer alan Rachel Rodriguez'i, seçimlere hile karıştırdığı iddiasıyla gözaltına aldı ve evinde bir arama gerçekleştirdi. Son dakika: Teksas polisi, Joe Biden'ın seçim ekibinde yer alan Rachel Rodriguez'i, seçimlere hile karıştırdığı iddiasıyla gözaltına aldı ve evinde bir arama gerçekleştirdi. Rachel Rodriguez'in suçunu itiraf ettiği bildirildi. TEKSAS BAŞSAVCISI DUYURDU! [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.