Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Babacan, muhafazakar olmadığını savunuyor! Peki nesin?

Babacan, muhafazakar olmadığını savunuyor! Peki nesin?

Ali Babacan, muhafazakar bir parti iddiasında olmadıklarını ilkeler çevresinde buluştuklarını söyledi. Türkiye, son dönemde siyaseten hareketli bir dönem içerisinde.

İttifaklar, partilerden ayrılan isimler, yeni parti kuran isimler…2023 yılında yapılması beklenen seçimler öncesinde siyasi partiler çalışmalarına hız vermiş durumda. Bu dönemde AK Parti’den ayrılarak DEVA Partisi’ni kuran Ali Babacan da yeni isimleri partisine kazandırmak için çalışıyor.

Farklı bir çizgide ilerlemek isteyen Ali Babacan, İsmail Saymaz’a dikkat çeken bir açıklama yaptı. Sözcü yazarı İsmail Saymaz, “Babacan’a ‘Muhafazakar bir parti izlenimi edinemedim’ dediğimde bana şu yanıtı verdi: Öyle bir iddiamız yok çok şükür. Biz kendimizi ne muhafazakar, ne sağ, ne sol diye tanımlıyoruz.” ifadelerini kulandı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

81 vilayete yatırım, üretim ve istihdam ofisi kurulacak!

Son dakika haberi! Hazırlıkları devam eden ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklayacağı ekonomi ve hukuk reform paketlerinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Paket hukuksal bazı sıkıntıların giderilmesinin yanı sıra "yatırım, üretim ve istihdam" odaklı olacak. Yatırım ofisleri kurulurken, odak sektörlere büyük teşvikler verilerek hem cari açığın kapatılması hem de istihdamın artırılması sağlanacak. Önümüzdeki ay detayları duyurulacak [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.