Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Anakara Belediyesi şirketlerine operasyon!

Anakara Belediyesi şirketlerine operasyon!

31 Mart yerel seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, belediye şirketlerine operasyon hazırlığına başladı. Belediyeye ait birçok şirketi tasfiye edeceğini açıklayan Mansur Yavaş, o şirketlerden 15’inin yönetimini değiştirmek için düğmeye bastı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi şirket operasyonuyla karşı karşıya. Başkanlığa geldiği günden beri gerilim siyaseti izleyen Mansur Yavaş’ın, AK Parti ve MHP’nin ‘Belediye şirketleri, daha şeffaf yönetilsin’ önerisini neden hemen reddettiği anlaşıldı.
Belediyeye ait birçok şirketi tasfiye edeceğini açıklayan Mansur Yavaş, o şirketlerden 15’inin yönetimini değiştirmek için düğmeye bastı.
Mansur Yavaş belediye şirketlerine operasyon yapacak!
Mansur Yavaş’ın belediye şirketlerini olağanüstü genel kurul yapmaya zorladığı bildirildi. Amaç ise çok açık; şirket yönetimlerine kendi yakınlarını yerleştirmek.
Bazı şirket yönetimlerinin Yavaş’ın talimatı doğrultusunda genel kurul yapmaya hazırlandığı belirtildi.

About admin

Göz Atmak İstermisin

Katil ABD, Türk askerinin eğitim alacağı üssü yaptırım listesine aldı

ABD Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Türk askerlerinin S-400 eğitimi alacağı Rusya’daki Gatchina üssü de …

Mezhepsiz Suudi cellatlar din alimlerini idam etmeye hazırlanıyor!

Suudi Arabistan yönetiminin Ramazan ayından sonra aralarında dünyaca ünlü isimlerden Selman el-Adve’nin de bulunduğu alimleri …

Bir Cevap Yazın