İran destekli grup, İsrail’in en büyük havalimanı “Ben Gurion”u vurdu!

İsrail’in Tel Aviv yakınlarındaki en büyük havalimanı Ben Gurion insansız hava aracıyla vuruldu. İran destekli grup, saldırıyı üstlendi ve sosyal medya hesaplarından saldırı anının görüntülerini paylaştı.

İsrail’in Tel Aviv yakınlarındaki en büyük havalimanı Ben Gurion’a insansız hava aracıyla saldırı düzenlendi. Saldırıyı IIR üstlendi.

İran devlet televizyonu Press TV saldırıyı doğruladı. Press TV “Irak direnişi İsrail’in ana havaalanını insansız hava aracıyla vurdu” başlıklı haberinde şu ifadeleri kullandı:

“IIR, ABD destekli İsrail savaşına katlanan Gazze Şeridi’ndeki Filistinlilere verdiği desteği sürdürmek amacıyla İsrail rejiminin ana havaalanını vurdu. IIR, açıklamaya, uçağın belirlenen hedefin üzerine ulaştığında mermi fırlattığını gösteren operasyonun görüntülerini de ekledi.”

IIR sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada saldırıda kullanılan dronun görüntülerine de yer verdi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Evet-Hayır yarışmasının ünlü ismi Erkan Yolaç vefat etti

‘Evet-Hayır’ yarışması ile hafızalarımıza kazınan, televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Erkan Yolaç, uzun süredir tedavi gördüğü …

Bir yanıt yazın