Muharrem İnce: CHP tepeden tırnağa kadar çürümüşlük hakim

CHP’de Gürsel Tekin’in istifasının ardından partisinin aday tanıtım toplantısında konuşan Muharrem İnce, eleştirilerini peş peşe sıraladı.

Yerel seçim havası Cumhuriyet Halk Partisi’ne iyi gelmedi. Değişimle yola çıkan ve parti başkanlığını Kemal Kılıçdaroğlu’ndan devralan Özgür Özel, Ekrem İmamoğlu’nun “istekleri” doğrultusunda il ve ilçelerdeki adayları belirledi.

CHP’nin belirlenen ve açıklanan adaylar ise bazı kesimlerini pek memnun etmedi. CHP’nin önemli isimlerinden birisi olan Gürsel Tekin, sabah saatlerinde istifa ettiğini sosyal medyadan duyurdu.

İsmi Kadıköy ve Esenyurt Belediye Başkan adaylığı için geçen Tekin’in istifası sonrası CHP’de hareketlilik arttı. Hareketli anların yaşandığı partiye dair en ağır eleştirilerden birini de Muharrem İnce yaptı.

Aday tanıtım toplantısında konuşan Muharrem İnce, şu ifadelere yer verdi;

“Arpalık çünkü her yer”

CHP’ye bakın, partisinin genel sekreterine Esenyurt’u veremiyor, öbür genel sekreterine Beykoz’u veremiyor ama avukatına 30 yaşında Çankaya’yı veriyor. Arpalık çünkü her yer.

“Çürümüşlük herkesi etkiliyor”

Adalet yok. Vicdan yok. Liyakat yok. Çürümüşlük tepeden tırnağa herkesi etkiliyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Almanya’dan savaşı körükleyecek karar!

Alman hükümeti, askeri yardım paketi kapsamında Ukrayna’ya yeni Patriot hava savunma sistemi tedarik edecek. Almanya …

Bir yanıt yazın