Güvenlik güçleri organize suç örgütlerine göz açtırmıyor

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Antalya’da düzenlenen operasyonda 19 yıl 1 ay 2 gün kesinleşmiş hapis cezası da olan suç örgütü lideri Zafer Koçak yakalanarak gözaltına alındı.
Güvenlik güçleri suç örgütlerine göz açtırmıyor…

‘Suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘Ruhsatsız ateşli silah bulundurma’, ‘Kasten öldürmeye teşebbüs’, ‘Silahla tehdit’, ‘Kasten yaralama’, ‘Hakaret’, ‘Genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması’, ‘Mala zarar verme’, ‘Tefecilik’ ve ‘Suç delillerini gizleme, değiştirme veya yok etme’ suçları kapsamında çok sayıda suç kaydı bulunan, ayrıca 8 dosyadan 3 yıldır aranan silahlı suç örgütü lideri Zafer Koçak’ın, Alanya’da olduğunu belirleyen ekipler harekete geçti.

Gizlendiği konutta yakalandı

Hakkında 19 yıl 1 ay 2 gün kesinleşmiş hapis cezası da olan Zafer Koçak, Alanya’da KOM ve Özel Harekat şube müdürlükleri görevlilerinin operasyonuyla gizlendiği ikamette yakalandı.

Silah mermi ve sahte plaka ele geçirildi

Şüphelinin yakalandığı yerdeki aramada 9 milimetre çaplı 1 ruhsatsız tabanca, bu tabancaya ait 1 şarjör ve 9 milimetre çaplı 56 mermi ve 2 çift sahte plaka ele geçirildi.

Gözaltına alınan Koçak, emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Futbolda fon vurgununun kazanı tefeciler mi?

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Daha önce ifadelerinde tehdit edildiğini söyleyen Seçil Erzan’ın, Mojtaba Hakani tarafından …

Bir cevap yazın