Yarış kızışıyor, bankalar kesenin ağzını açtı, emekliye 8 bin 500 TL promosyon!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Bankalar emekli maaşları konusunda çıtayı yükseltmeye ve kesenin ağzını açmaya devam ediyor. Maaşlarını bankalara taşıyan emekliler gelişen son yarışta  8 bin 500 TL promosyon almaya hak kazanıyor.

Bankalar emekli maaşlarını kendi hesaplarına alma konusunda yarışı iyice kızıştırdı. Neredeyse her gün bir bankanın emekli promosyon haberi ortaya çıkıyor. Son gelen promosyon haber ise kulaklarıyla duyanların dudaklarını uçuklattı.

Yaklaşık 14 milyon emekli enflasyon artışı ve yapılan zamlar derken zor günler geçirirken yeni ara zamlar ve ikramiyelerle emeklilerin biraz olsun nefes alması amaçlandı. Emekli zamları sonrası müjdeler de peş peşe gelmeye başladı ve emeklilere verilen promosyon ödemelerine de rekor zamlar yapıldı. Devlet emekli vatandaşının yanında olmaya devam ediyor. Yapılan ara zamlar, bayram ikramiyeleri derken emeklilerin biraz da olsa yüzü gülmeye başladı.

YARIŞ İYİCE KIZIŞTI
Emekli için bir güzel haber de bankalardan gelirken promosyon yarışının devam ettiği belirtildi. Bu doğrultuda emeklilere verilen promosyon tutarları yüksek seviyelere çıkarken emekli maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere anında ödeme yapıldığı belirtildi. Emekliler maaş taşıma başvurularını e-Devlet üzerinden yapabiliyorlar. Promosyon yarışının kıyasıya devam ettiği şu sıralar emekli maaşını bankaya taşıyanlar için düzenlenen çeşitli promosyonlar emeklilerin yüzünü güldürüyor.
Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan TEB yani Türkiye Ekonomi Bankası emekliler için yeni promosyon duyurusu yayımladı ve maaşını bankaya taşıyıp 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 6 bin liraya kadar ek ödeme yapılacağı aktarıldı. Bunun yanında her yakınını TEB’e emekli maaşını taşımasına yardım edenlere veya tavsiye edenlere de 10 kişi ile sınırlı olmak üzere ektra 250 TL veriliyor.
8 BİN 500 TL VERMİŞ OLACAKLAR
TEB bu doğrultuda emekliler için 6 bin TL’ye varan ek ödemeler sunarken bunun için bir şart olduğu aktarıldı. Emekli maaşını bankaya taşıyan emeklilerin 3 yıl boyunca taahhüt vermesi ve en az 2 adet otomatik ödeme talimatı vermesi gerektiği aktarıldı. Bununla beraber 10 kişi ile sınırlı referans kampanyasından da yararlandığını takdirde emeklilere toplam 8.500 TL para verilmiş olacak.
BAŞVURULAR E DEVLET ÜZERİNDEN YAPILIYOR
Türkiye Ekonomi Bankası yani TEB emekliler için promosyon ödemesi kampanyası için başvuruları e devlet üzerinden alabiliyor. E devlet üzerinden başvuruda bulunarak TEB’in 8500 TL’ye varan nakit promosyon çözümlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkan Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg’i kabul etti

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile Dolmabahçe …

Bir cevap yazın