Bakan Süleyman Soylu’dan, dikkat çeken Lider Bahçeli paylaşımı!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Uçak korkusu nedeniyle sürekli kara yolunu kullanmasıyla bilinen MHP lideri Devlet Bahçeli’nin havalimanının açılışı için Ankara’dan Rize’ye uçakla seyahat etmesi dikkat çekti.
İnşa çalışmaları tamamlanan Rize-Artvin Havalimanı, resmen hizmete alındı. İstanbul’dan hareket eden ilk uçak, sabah saatlerinde havalimanına iniş gerçekleştirdi.

Fotoğraflı paylaşım
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uçakla Rize’ye yolculuğuna ilişkin fotoğraflı paylaşımda bulundu.  Bakan Soylu, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’yle aynı uçakta seyahat etti.

Ankara’dan Rize’ye uçtular
Havalimanının hayırlı olmasını dileyen Soylu, şu ifadeleri kullandı:  “Milletimizin bir gurur gününe, bir muştusuna, Rize Havalimanı’nın açılışına, Ankara’dan Rize’ye Sn. Büyüğümüz MHP Gn. Bşk. Dr. Devlet Bahçeli , BBP Gn. Bşk. Sn. Mustafa Destici, Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Vahit Kirişçi, Celal Adan Bey ve arkadaşlarımızla gidiyoruz.”

Bahçeli uçak korkusunu yendi
Öte yandan MHP lideri Bahçeli, uçak korkusu nedeniyle sürekli kara yolunu kullanmasıyla biliniyor.  Bahçeli, Rize-Artvin Havalimanı’na giden uçakta bulunan isimler arasındaydı. Geçmiş yıllarda da birkaç kez hava yolu ile seyahat eden Bahçeli’nin, uçak korkusunu yendiği belirtiliyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Hacer Foggo, CHP’den milletvekili aday adayı oldu

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz CHP Yoksulluk Dayanışma Ofisi Koordinatörü ve Derin Yoksulluk Ağı kurucusu Hacer …

Bir cevap yazın