Başkan Erdoğan, yarın Joe Biden ile görüşecek!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın ABD Başkanı Joe Biden ile telefon görüşmesi gerçekleştirecek. Görüşmede F-16 ile Ukrayna-Rusya arasındaki savaşın görüşüleceği bildirildi.

Rusya-Ukrayna savaşında neredeyse 2 hafta geride kaldı. Türkiye’nin bu konudaki diplomasi trafiği devam ediyor.  Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Türkiye saatiyle 18.30’da ABD Başkanı Joe Biden ile görüşecek.

Konuya ilişkin açıklama İletişim Başkanlığı’ndan yapıldı.  Açıklamada görüşmenin yarın 18.30’da  gerçekleşeceği ifade edildi.

İKİLİ İLİŞKİLER VE RUSYA-UKRAYNA SAVAŞI

Görüşmede başta tüm dünyanın gözünü çevirdiği Ukrayna-Rusya savaşı olmak üzere, ikili ilişkiler ve bölgesel konuların ele alınması ve Türkiye’nin talep ettiği F-16 savaş uçaklarının verilmesi konularının da görüşüleceği bekleniyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

HDP’li vekiller aranan teröristle birlikte açıklama yaptı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz PKK destekçilerinin Irak’ta düzenlediği ödül törenine katılan HDP’li milletvekilleri Sezai Temelli …

Bir cevap yazın