Senin siyasetin batsın iki yüzlü Hüda Kaya!

HDP Milletvekili Hüda Kaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın koronavirüs’e yakalanmasının ardından yaptığı “Dilerim geçmiş olmasın” paylaşımını tepkilerden sonra sildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ukrayna’da gerçekleştirdiği önemli temaslardan sonra yurda dönmesinin ardından dün yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıktı.  Koronavirüse yakalanan ve istirahate çekilen Erdoğan, hastalığı hafif belirtilerle geçirirken başta Türk milleti olmak üzere birçok dünya liderinden geçmiş olsun mesajları ve dualar aldı.  Diğer yandan bir kesim de çirkin paylaşımlara imza attı.
“DİLERİM GEÇMİŞ OLMAZ”
Cumhurbaşkanı’na yönelik paylaşımlar için soruşturma başlatılırken HDP Milletvekili Hüda Kaya’nın paylaşımı dikkat çekti.  Kaya, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı’nı kastederek “Dilerim geçmiş olmaz.” şeklinde bir paylaşım yaptı.
PAYLAŞIMINI SİLDİ
Kaya’nın bu çirkin paylaşımına tepki yağdı. HDP’li vekil tepkilerin ardından paylaşımını sildi. Tweeti silen Kaya, “Değer verdiğim insanların hatırına twitimi sildim. Hepimiz iyilik ve barış ile kuşanalım.” açıklaması yaptı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Tokat beşik gibi! Son 24 saatte 50’den fazla sarsıntı meydana geldi

Tokat’ta son 24 saatte en büyüğü 5.6 büyüklükte 50’den fazla sarsıntı yaşandı. İçişleri Bakan Yardımcısı …

Bir yanıt yazın