Babacan, muhafazakar olmadığını savunuyor! Peki nesin?

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Ali Babacan, muhafazakar bir parti iddiasında olmadıklarını ilkeler çevresinde buluştuklarını söyledi. Türkiye, son dönemde siyaseten hareketli bir dönem içerisinde.

İttifaklar, partilerden ayrılan isimler, yeni parti kuran isimler…2023 yılında yapılması beklenen seçimler öncesinde siyasi partiler çalışmalarına hız vermiş durumda. Bu dönemde AK Parti’den ayrılarak DEVA Partisi’ni kuran Ali Babacan da yeni isimleri partisine kazandırmak için çalışıyor.

Farklı bir çizgide ilerlemek isteyen Ali Babacan, İsmail Saymaz’a dikkat çeken bir açıklama yaptı. Sözcü yazarı İsmail Saymaz, “Babacan’a ‘Muhafazakar bir parti izlenimi edinemedim’ dediğimde bana şu yanıtı verdi: Öyle bir iddiamız yok çok şükür. Biz kendimizi ne muhafazakar, ne sağ, ne sol diye tanımlıyoruz.” ifadelerini kulandı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türkiye’nin İsveç ve Finlandiya’dan istediği teröristlerin tam listesi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz İsveç ve Finlandiya, Türkiye’nin istediği teröristleri iade etme konusunda imza verdi. …

Bir cevap yazın