Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Gaziantep’te bebeğini darbeden cani baba: Anlık sinirle oldu

Gaziantep’te bebeğini darbeden cani baba: Anlık sinirle oldu

3 aylık bebeğini vahşice darbeden cani babanın, emniyete verdiği ifadesi ortaya çıktı.

Gaziantep’te 3 aylık bebeğini öldüresiye döven cani baba Yunus Göç, Türkiye kamuoyunun gündemine oturdu.

Cani baba, görüntülerin ardından dün tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Vahşice dövülen minik bebeğin yoğun bakımda tedavisi sürerken Yunus Göç’ün, emniyete verdiği ifade ortaya çıktı.

“ANLIK SİNİRLE DARBETTİM, PİŞMANIM”

Cani baba ifadesinde, bebeğini anlık sinirle dövdüğünü ve onu sevdiğini vurgulayarak, “Mama vereceğim esnada birden ağlamaya başladı. Daha önce hiç şiddet uygulamamıştım. Ağlamaya başlayınca bir anlık sinirle onu darbettim. Pişmanım. Suçlamayı kabul ediyorum.” şeklinde konuştu.

Ocak ayında eşinden şiddet gördüğü için ailesinin yanına sığınan Cihan bebeğin annesi Semra Göç’ün, kocası hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı.

Semra Göç’ün, eşine karşı 4 ay önce açtığı boşanma davasından, 2 ay önce aile büyüklerinin araya girmesiyle vazgeçtiği öğrenildi.

Eşinin Cihan bebeğe devamlı olarak şiddet uyguladığını söyleyen Semra Göç, şüphelenerek odaya gizlediği kamerayla saldırı anını kayda aldı.

Semra Göç “Yine dövmediğini düşünmek istedim. Sonra birkaç gün boyunca çocuğun ağlama, çığlık sesini duydum. Beni mutfağa çay ve yemek yapmaya gönderiyordu. O sırada da çocuğu dövüyordu.

O dövdüğü esnada kapı deliğinden bakmak istedim. Anahtarı çıkarıp, delikten baktım. Çocuğun suratına avcunun içiyle vuruyordu. Birden çok kötü oldum, geri çekildim. Nefes alamadım. Nefesim kesildi. Birden içeri daldım. Dövdüğünü anladığımı belli ettirmedim. Çünkü belli ettirsem çocuğa ve bana farklı şeyler yapabilirdi.” ifadelerini kullandı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İstanbul kar çilesinde CHP’li Başkan Ekrem İmamoğlu balık keyfinde!

Son yılların en şiddetli kar yağışı nedeniyle İstanbul'da hayatın durma noktasına geldiği anlarda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir balıkçıda görüntülendi. İstanbul'da etkisini artıran kar yağışı nedeniyle megakentte adeta hayat durdu.  Metrobüslerdeki aksama nedeniyle yolcular yürüyerek evine gitmeye çalıştı. Metrolarda yaşanan izdihamlar nedeniyle insanlar birbirini ezdi. Yolların yeterince tuzlanmaması nedeniyle Avrupa Yakası'nda trafik kilitlendi.  İstanbul karla [...]

%d blogcu bunu beğendi: