Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Sevinmeyi bile bilmiyoruz! İstanbul’da düğün konvoyu yolu kapatıp horon tepti

Sevinmeyi bile bilmiyoruz! İstanbul’da düğün konvoyu yolu kapatıp horon tepti

Acıbadem’de yol kapatarak horon oynayan magandaların görüntüleri kameralara yansıdı. Trafiği etkileyen, sevinci çileye dönüştüren bu çirkinlikler sürücülerin tepkisine yol açtı.

Düğün konvoylarının kuralları hiçe sayarak trafik güvenliğini tehlikeye attığı ve çevreyi rahatsız ettiği olaylara bir yenisi daha etkilendi.

Magandaların umarsız tavırları bu kez İstanbul’da kameralara yansıdı.  Acıbadem’de bir düğün konvoyu, akan trafiği geçişe kapattı.  Araçlardan inen düğün sahipleri son ses açtıkları müzik eşliğinde horon oynamaya başladı.

Çevredekilerin bakışlarını umursamadan horona duran magandaların görüntüleri WhatsApp hattımıza geldi. Siz de haber değeri taşıdığını düşündüğünüz görüntüleri bize gönderebilirsiniz.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Tunceli’de Eren Kış-6 operasyonu kış şartlarına rağmen aralıksız sürüyor

Tunceli'de Eren Kış-6 Mercan Dağları Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu operasyonu zorlu kış şartları altında devam ediyor. Terör örgütü PKK'yı ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla Tunceli'de Eren Kış-6 Mercan Dağları Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu operasyonu 1 metreyi aşkın karların arasında kararlılıkla devam ediyor. Operasyonda, Tunceli [...]

%d blogcu bunu beğendi: