Başkan Erdoğan: Bay Kemal, dürüstsen delil göster yalan terörü estirme!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun siyasi cinayetler iddiasına sert tepki gösterdi. Erdoğan, “Yalan terörü estiriyorlar. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar, tutmaz” dedi.

Türkiye, ‘siyasi cinayetler’ iddiasını konuşuyor… CHP Genel Kemal Kılıçdaroğlu’nun öne sürdüğü ‘siyasi cinayet kaygım var’ iddialarına yönelik soruşturma sürerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan da konuya ilişkin yorum geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her şeyden önce bu zat, bu konularda samimiyse dürüstse… Gerçi bunun kitabında dürüstlük bir şey yok. Yargıya müracaat edersin, delilleri yargıya sunarsın. Yargı da ne yapar? Bunların üzerine  gider.” dedi.

Böyle bir siyasi cinayete fırsat vermeyeceklerini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sabah yalan akşam yalan. Yalan terörü estiriyorlar. Tabii yalancının mumu yatsıya kadar yanar, tutmaz. Bizler de yargıya müracaat ederek, kimse ortaya çıksın dedik. Kim olursa olsun, böyle bir siyasi cinayetin işlenmesine, bunun ülkemizde yer etmesine biz iktidar olarak fırsat vermeyiz.” diye konuştu.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türkiye, düzensiz göç açıklamakta transit bir ülke olmaktan çıktı

Düzensiz göçle mücadeleler sonucunda Türkiye transit bir ülke olmaktan çıktığını ve rotanın değiştiğini belirten İçişleri …

Bir yanıt yazın