Özgür Özel: MHP’nin yumruklu saldırısına uğradım

CHP’li Özgür Özel, TBMM’de MHP’li Olcay Kılavuz’un kendisine yumruk attığını söyledi.
TBMM Genel Kurulu’nda mahalle bekçileri kanunu görüşülürken CHP’li vekiller, Enis Berberoğlu’nun vekilliğinin düşürülmesini protesto amacıyla yavaş oy kullanma eylemi yaptı.
CHP’li Tuncay Özkan, Grup Başkanvekili Özgür Özel ‘e saldırı olduğunu söyleyerek, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:
“TBMM’de konuşma hakkını kısıtlamaya direnen ve özgürlüğü savunan grup başkan vekilimiz Özgür Özel’e arkadan saldıran vandallığa karşı asla taviz vermeyeceğiz. Meclis sorunlarımızı konuşacak. Çözüm arayacak. Çalışacak. Asla yılmayacağız.”
ÖZGÜR ÖZEL: “YUMRUKLU SALDIRIYA UĞRADIM”
Halk TV’ye konuşan CHP’li Özgür Özel, şunları söyledi:
“Önergelerdeki konuşma hakkımızı elimizden almaya çalıştılar. İçeriye doğru giderken MHP’li Olcay Kılavuz bana yumruk atamaya çalıştı. Hafif bir darbe aldım. Olcay Bey’in ciddi bir yaralanması var. Arkadaşlarımızın müdahalesiyle, açıkça yapılan saldırı püskürtüldü.”
BAHÇELİ’NİN ÖZEL KALEMİ: SAYIN VEKİLLE BİRLİKTEYİZ
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Özel Kalem Müdürü Fikret Hayali, MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un kendisiyle birlikte olduğunu, CHP’li Özgür Özel’in, Kılavuz’un kendisine saldırdığı iddiasının ve sosyal medyada bu yöndeki paylaşımların gerçek dışı olduğunu açıkladı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

12 farklı alan ile “Yapay zekadan” faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yapay zekanın işlevi ve popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Bu teknolojiyi kullanarak neler yapabileceğinizi ayrıntılı olarak …

Bir yanıt yazın