Lavrov’dan flaş son dakika İdlib ve Türkiye açıklaması!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Türkiye ile Rusya’nın İdlib konusunda bir dizi yeni görüşmelere hazırlandığını açıklayan Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, “Teröristlerin İdlib’te faaliyet göstermesinin engellenmesini ve bölgede tansiyonun düşürülmesini umuyoruz” dedi.
Gelen son dakika haberine göre; Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Türkiye ile İdlib konusunda yeni bir dizi görüşme hazırlığında olduklarını, Ankara ile görüşmelerin İdlib’deki gerilimi azaltma bölgesinin işleyişiyle ilgili sorunları netliğe kavuşturmasını umduklarını ifade etti.
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, yaptığı açıklamada, “Bu görüşmeler sonucunda teröristlerin orada faaliyet göstermesinin engellenmesini ve bölgede tansiyonun düşürülmesini umuyoruz” diye konuştu.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Her tarafı yabancı kokan, CHP’nin vizyon programına sosyal medyadan ilgi olmadı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Kemal Kılıçdaroğlu’nun uzun zamandır muhalif seçmeni beklentiye soktuğu CHP’nin vizyon programını …

Bir cevap yazın