Seni çok özlüyoruz Enver abi..

“Bir dava, eğer millet sahip çıkarsa yürür ve büyür” diyor ve “Muvaffak olmak için mütevazı olunuz” tavsiyesinde bulunuyordun ya Enver abi, o gönül imbiğinden damıttığın hikmetli sözlerinin değeri yokluğunla daha  iyi anlaşılıyor..

Dört yıl oldu, aramızdan göçüp gideli..

Hayatı kara tahtaya beyaz harflerle yazılmış bir öykü gibiydin abi…

Zorlukları aşmak, iş aleminde hem beyefendi, hem başarılı olmanın sırlarını bize öğrettiğin günlerin üzerinden yıllar geçmesine rağmen dün gibi hafızamızda..

Sabrın, iyilikseverliğin, liderliğin, tefekkürün zirvesiydin, çalışanlarına sadece patron değil, iyi bir baba iyi bir abiydin Enver abi…

İyi bir gazeteci, biyolog ve iş adamı olmanın yanı sıra ömrünü ülken ve milleti için harcayan, vatansever ve bir gönül adamı olduğun yokluğunla şimdilerde daha iyi anlaşılıyor Enver abi…

Sadece bizim değil, İhlas’ın ve Türk Milleti’nin Enver Abi’siydin..

Türkiye’nin içinden geçtiği çok çetin günlerde dahi,  hep  doğrunun, millî olanın yanında durduğun gibi  kalbin de hep Allah ve milletin için çarptı Enver abi..

Enver abi, hepsinden önemlisi bu aziz necip Türk Milletinin değerlerinin tahkir edildiği, bu ülkenin öz evlatlarının parya muamelesi gördüğü bir dönemde,  sessiz çoğunluğun sesi ve nefesi oldun…

Hülasa, üstün hasletlerini saymakla bitiremeyeceğiz ama,  beka âlemine irtihalinin 4. yılında bizi yalnız ve öksüz bırakıp gittiğinin  4. sene-i devriyesinde seni rahmet ve hürmetle yâd ediyoruz Enver abi..

Gerçekten seni çok özlüyorum ve özlüyoruz Enver abi..

 

Hakkında Aziz Dağtekin

1960 yılında Elazığ'da doğdu. Öğrenimini İstanbulda tamamlayarak gazetecilik mesleğine 1983 yılında başladı. sırasıyla Hergün, Bulvar, Hürriyet ve Türkiye Gazetelerinde muhabirlik ve yazı işleri kadrolarında görev aldı. Basın sektöründen 2006 yılında emekli oldu. Halen idare yeri Adana olan ve Ulusal yayın yapan Netinternet, Ekonet Haber, Eko İntenet Haber sitelerinde Genel Yayın Yönetmenliği ve ekonomi ile alakalı yazı ve yorumlar yazmaktadır. Gazetecilik mesleği yanısara sigortacılık, pazarlama ve finans sektöründe üst düzey yöneticiliklerde bulundu. Sırasıyla İhlas Barter ve Turk Barter'da franchise ve bölge müdürlüğü görevlerinde yer aldı. 2005 yılında Turk Barter'dan ayrılarak Anadolu Barter'ı kurdu. Halen 13'e yakın şubesiyle faaliyet gösteren Anadolu Barter'ın Yönetim Kurulu Başkalığını yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Gazeteci-Yazar Aziz Dağtekin halen Basın Konseyi üyesi ve Adana'da Kurulu bulunan Çukurova Güreş Vakfı ile Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin de kurucu üyesidir.

Göz Atmak İster misiniz?

DEAŞ kimdir, Putin ve Hamas mı yoksa Siyonist İsrail ile ABD midir?

Aziz Dağtekin Yazdı Ne garip olmuş insanlar. Dün kimliğini soykırımla mücadele etmeye borçlu olanlar, bugün …

Bir yanıt yazın