Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / Uçağa binerken üst üste 3 kez yere çakılan Biden rüzgarlı havanın azizliğine uğramış

Uçağa binerken üst üste 3 kez yere çakılan Biden rüzgarlı havanın azizliğine uğramış

ABD Başkanı Joe Biden’ın dün uçağa binerken üst üste 3 kez merdivenlerde düşmesi gündeme bomba gibi düştü. Beyaz Saray Basın Sekreteri Karine Jean-Pierre, Başkan Biden’ın düşmesini hava durumuna bağladı. Biden’ın sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Jean-Pierre, “Dışarısı çok rüzgarlıydı, rüzgarlı havanın azizliğine uğradı” ifadelerini kullandı.

ABD’nin Georgia eyaletine bağlı Atlanta kendine yapacağı ziyaret öncesi Andrews Askeri Hava Üssü’ne gitmek için uçağa binen Biden, merdivenleri çıktığı sırada art arda 3 kez düştü. Biden’ın düşüşü sosyal medya oldukça konuşuldu.

Joe Biden’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama Beyaz Saray Basın Sekreteri Karine Jean-Pierre’den geldi.

“BEN BİLE NEREDEYSE DÜŞÜYORDUM”

Basın Sekreteri Karine Jean-Pierre, “Başkan Biden’ın sağlık durumu oldukça iyi. Dışarısı çok rüzgarlıydı, rüzgarlı havanın azizliğine uğradı. Ben bile neredeyse rüzgar nedeniyle merdivenlerde düşüyordum” dedi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Çin aşısıyla ilgili bomba detay, Antikordan kaçmanın yolunu buldu!

Kovid-19'un varyasyonları üzerine çalışan bilim insanları, P1 varyantının 2,5 kat daha hızlı bulaştığı sonucuna vardı. Bu durum, Brezilya'daki kabusu açıklıyor. Bilim insanları yeni bir çalışmada, Brezilya'da uluslararası alarmı artıran ölümcül Kovid-19 salgınının arkasındaki P1 varyantının antikorlardan daha iyi kaçmasını sağlayacak şekilde mutasyona uğradığını açıkladı. Araştırmacılar bu durum nedeniyle oriijinal koronavirüsten 2,5 kat daha hızlı bulaşan [...]