Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Son gelişme! Al Nasr Ljajic için Giuliano’yu önerdi

Son gelişme! Al Nasr Ljajic için Giuliano’yu önerdi

Beşiktaş’ta performansı ve maaşının grafikleri tutmayan Adem Ljajic için Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Nasr’dan bir teklif daha geldi.
GÜNDEM LJAJIC-GIULIANO TAKASI
Daha önce birçok kez teklif yaptıkları Ljajic için tekrar Beşiktaş’ın kapısını çalan Araplar, Giuliano-Ljajic takası istediklerini bildirdi.
Fenerbahçe’den 10.5 milyon euro gibi bir bonservis bedeliyle aldıkları Giuliano’yu siyah-beyazlılara öneren Al-Nasr yöneticileri siyah beyazlıların bu teklife sıcak bakmaması üzerine 2 milyon euro daha vermeyi düşünüyor.
İNDİRİMİ KABUL ETMEDİ
Beşiktaş’tan aldığı 2.5 milyon euro maaşta indirim yapmayarak yönetimle ters düşen Ljajic’in kariyerine İstanbul’da devam etmek istediği öğrenildi.
Siyah-beyazlı formayla geride bıraktığımız sezonda 29 maça çıkıp 7 gol ve 7 asistle oynayan Adem Ljajic, daha iyi bir teklif gelmemesi halinde gitmeyi düşünmüyor.
Kara Kartal’la 2022 yılına kadar kontratı bulunan Ljajic’in, İstanbul’dan ev satın alıp bütün planlamasını buranın üzerinden yaptığı belirtildi.
Ancak maaş indirimi konusunda kulüple anlaşma sağlayamayan tecrübeli futbolcunun, bundan dolayı geleceğiyle ilgili olarak düşüncelerini değiştirmesi gerekebilir.
Öte yandan Fenerbahçe’de başarılı işler yapan Giuliano, geçtiğimiz sezon Arap kulübünde 31 maçta 10 gol 8 asistlik performans sergiledi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

81 vilayete yatırım, üretim ve istihdam ofisi kurulacak!

Son dakika haberi! Hazırlıkları devam eden ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklayacağı ekonomi ve hukuk reform paketlerinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Paket hukuksal bazı sıkıntıların giderilmesinin yanı sıra "yatırım, üretim ve istihdam" odaklı olacak. Yatırım ofisleri kurulurken, odak sektörlere büyük teşvikler verilerek hem cari açığın kapatılması hem de istihdamın artırılması sağlanacak. Önümüzdeki ay detayları duyurulacak [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.