Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / Savunma Bakanı Akar: Gözlem noktalarını boşaltmayacağız

Savunma Bakanı Akar: Gözlem noktalarını boşaltmayacağız

Sınırdaki birliklere sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Milli Savunma Bakanı Akar, burada yaptığı açıklamada, “İdlib’te bulunan hiçbir gözlem noktasını boşaltmayacağız” dedi.
Bakan Akar ve TSK komuta kademesi, İdlib’deki gelişmelerin ardından Suriye sınırının sıfır noktasında birlik komutanları ile bir araya geldi.
Akar’ın açıklamalarından satır başları:”Gözlem noktalarımız bu konuda talimatlıdır. Herhangi bir şekilde kendilerine saldırı, taciz olduğu takdirde tereddütsüz karşılık verecekler.”
Hiçbir şekilde ateşkes sağlanmasına yönelik görevlerini kahramanca yapan 12 gözlem noktasını boşaltmayacağız, buradan çıkmayacağız”
“(Libya tezkeresi) TSK, ülkemizin hak ve menfaatlerini korumak için yurt içinde ve sınır ötesinde nerede görev verilirse yapmaya hazır.”

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Trump’tan Beyaz Saray’a sessiz veda etti! Biden ve yardımcısı Harris, bugün yemin edecekler

Son dakika haberi... Son dakika: Joe Biden'a karşı ABD Başkanlığı yarışını kaybeden Donald Trump, Beyaz Saray'dan ayrıldı. Trump'ı taşıyan ABD Başkanlığı'na ait Marine One isimli helikopter Türkiye saatiyle 16.15'te ayrıldı. Trump, başkanlığı bırakmasına saatler kala eski başdanışmanı Steve Bannon'ın olduğu 73 kişi için af kararları yayımladı. Bannon Trump'ın kara kutusu olması nedeniyle önem arz ediyor. [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.