Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Sanal parada tehlike çanları! Binance para çekmeyi geçici olarak durdurdu

Sanal parada tehlike çanları! Binance para çekmeyi geçici olarak durdurdu

Para çekim işlemlerinin geçici olarak durdurulduğunu açıklayan kripto para borsası Binance, daha sonra yaptığı açıklamada işlemlerin başladığını duyurdu.

Kripto para borsası Binance, geçici olarak tüm para çekişlerini askıya aldı.

Binance Global’den yapılan açıklamada:

“Tüm para çekme işlemleri #Binance’da geçici olarak askıya alındı. Ekibimizin üzerinde çalıştığından emin olabilirsiniz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler ve sabrınız için teşekkür ederiz” denirken, “Bir para çekme talebi gönderirseniz, bir kuyruğa eklenecektir, ancak bu sorun çözülene kadar işleme alınmayacaktır” ifadelerine yer verildi. 

SHİBA COİN İŞLEME AÇILDI

Öte yandan Binance, saat 14.00’ten itibaren yeni kripto para Shiba Coin işlemlerine başlanacağı da duyurdu.

Açıklamaya göre SHIB/BUSD ve SHIB/USDT paritelerinde bugünden itibaren işlem yapılabilecek.

Shiba Coin’in DogeCoin benzeri bir kripto para birimi olduğunun belirtildiği açıklamada, Shiba’nın normalden daha yüksek riske sahip bir kripto para olduğuna dikkat çekildi.

İŞLEMLER YENİDEN BAŞLADI

Binance’de para çekme işleminin geçici olarak durdurulmasının ardından şirketten yapılkan açıklamada işlemlerin yeniden başladığı duyuruldu. 

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türk ekip tam paketleyecek iken CIA, MOSSAD ve Dahlan devreye girdi

Dubai'de gizlenen suç örgütü lideri Sedat Peker'in geçtiğimiz günlerde ortalıktan aniden kaybolmasının sebebi belli oldu. Gündeme düşen son dakika iddiasına göre, Türk ekibi Peker izni tespit etti. Peker'in yakalanıp yurda getirilmesi için düğmeye basılacakken CIA, MOSSAD ve Dahlan tarafından daha güvenli bir yere götürüldü. SON DAKİKA HABERİ: 2 gündür kendisinden haber alınmayan suç örgütü lideri Sedat [...]