Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Rusya, Türkiye’nin Libya’ya asker göndermesinden kaygı duyuyormuş!

Rusya, Türkiye’nin Libya’ya asker göndermesinden kaygı duyuyormuş!

Türkiye’nin Libya’ya askeri güç gönderme ihtimaliyle ilgili konuşan, Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan bir yetkili, “Bu olasılıktan kaygı duyuyoruz” dedi.
Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan, Türkiye’nin Libya’ya asker gönderme olasılığına ilişkin bir değerlendirme geldi. Rus Interfax Haber Ajansı’nın haberine göre Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan ismi açıklanmayan bir kaynak, Türkiye’nin Libya’ya asker gönderme olasılığından kaygı duyduklarını dile getirdi.

Son olarak Libya’nın uluslararası tanınırlığa sahip hükümeti, Türkiye’yle yapılan askeri ve güvenlik işbirliği anlaşmasını onayladığını açıklamıştı. Böylece Libya’nın Türkiye’den asker talep etmesinin yolu da açılmış oldu. Bilindiği gibi daha önce bir soru üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan “Eğer Libya Türkiye’den asker talep ederse, asker göndeririz” demişti.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Trump haklı çıktı! Biden’ın ekibinden bir kadın seçime hile karıştırmaktan tutuklandı!

Son dakika: Teksas polisi, Joe Biden'ın seçim ekibinde yer alan Rachel Rodriguez'i, seçimlere hile karıştırdığı iddiasıyla gözaltına aldı ve evinde bir arama gerçekleştirdi. Son dakika: Teksas polisi, Joe Biden'ın seçim ekibinde yer alan Rachel Rodriguez'i, seçimlere hile karıştırdığı iddiasıyla gözaltına aldı ve evinde bir arama gerçekleştirdi. Rachel Rodriguez'in suçunu itiraf ettiği bildirildi. TEKSAS BAŞSAVCISI DUYURDU! [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.