Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Rusya ikinci koronavirüs aşısını da piyasaya sürüyor!

Rusya ikinci koronavirüs aşısını da piyasaya sürüyor!

Putin, koronavirüsten korunmak için ilk onaylı aşıyı geliştirmiş olan Rusya’nın eylül ayında ikinci bir korona aşısına sahip olacağını söyledi.
Rusya koronavirüse karşı ikinci aşıyı da piyasaya sürüyor.Rusya’da gündem ikinci korona aşısı…
Koronavirüs pandemisinin tüm dünyayı etkisi altına alması sonrası büyük bir aşı ve ilaç üretim yarışı başladı.
Bu yarışta ise aşıyı ilk üretime sokan ülke Rusya oldu.
İKİNCİ AŞI EYLÜL’DE
Rusya Lideri Vladimir Putin, devlet televizyonu Rossiya-24’te yayınlanan röportajında, ülkesinde geliştirilmekte olan ikinci koronavirüs aşısının gelecek aya hazır olacağını belirtti.  Putin, “Eylül ayında yeni bir aşımız olacak. Preparat eylülde hazırlanmış olacak, bunun üstünde Novosibirsk’teki Vektor enstitüsü çalışıyor.” açıklamasını yaptı.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Sağlık Bakanlığı 24 Şubat koronavirüs vaka sayılarını duyurdu

Sağlık Bakanlığı 24 Şubat koronavirüs vaka ve vefat sayılarını içeren tabloyu, covid19.saglik.gov.tr adresi üzerinden açıkladı. Son 24 saatte 124 bin 15 Kovid-19 testi yapıldı, 9 bin 561 kişinin testi pozitif çıktı, 72 kişi hayatını kaybetti. Sağlık Bakanlığı 24 Şubat koronavirüs vaka ve vefat sayılarını içeren tabloyu, covid19.saglik.gov.tr adresi üzerinden açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 124 bin [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.