Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / MHP’nin Sarıçam’da halk ile bütünleşme hareketine yoğun ilgi!

MHP’nin Sarıçam’da halk ile bütünleşme hareketine yoğun ilgi!

MHP’nin sevilen üç yüzü Sarıçam İlçesinde, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Birbirini tamamlayan İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma, İlçe Sekreteri İlhan Ödeş ile Başkan Yardımcısı Şamil Şahin’in halk ile bütünleşmesi takdir ile karşılanıyor.
Adana’nın Sarıçam İlçesi’nde vatandaşların parti gözetmeksizin sorunlarını yerinde dinleyen ve çözüm yolları arayan MHP Adana Sarıçam ilçe başkanı Mustafa Kızılelma ve ekibi yaptıkları açıklamada “Bizler halkın içinden geldik. Halk ile bütünleşmek zorundayız. Bu sebeple pandemi sürecinde olmamıza rağmen ilçe halkımızın parti ayırımı yapmaksızın sorunlarını dinleyip çözüm yolları arıyoruz. Masa başında sadece oturarak dert dinlenmez.“ dediler.
Adana’nın parlayan yıldızı olarak görülen Sarıçam İlçesinde gezmedik mahalle, sokak ve köy, selamlaşmadık yüz bırakmayana dek sosyal mesafeye uyarak ziyaretlerini sürdüreceklerini belirten ilçenin sevilen yüzleri Başkan Mustafa Kızılelma, İlçe Sekreteri İlhan Ödeş ile Başkan Yardımcısı Şamil Şahin, halkın kendilerine gösterdikleri ilgiden, kendilerinin de ilçe halkının sorunlarını yerinde dinleyip çözüm yolları aramalarında mutlu olduklarını ifade ettiler.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Rusya’dan Türk SİHA’ları ile ilgili skandal açıklama!

Rusya Dışişleri Bakanı, Ankara'nın Ukrayna'ya SİHA satmasını eleştirdi ve "Türkiye ve diğer ülkeleri Ukrayna'yı teşvik etmeme konusunda uyarıyoruz" dedi. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Mısır'ın başkenti Kahire'de Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah el Sisi ile görüştü. Lavrov daha sonra, Mısırlı mevkidaşı Samih Şükri ile bir araya geldi. İkili baş başa görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Bir [...]