Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Kurtlar Vadisi’nin tombalacısı Haldun Boysan, vefat etti!

Kurtlar Vadisi’nin tombalacısı Haldun Boysan, vefat etti!

Bir dönemin efsane dizilerinden Kurtlar Vadisi’nde ‘Tombalacı’ lakabıyla diziye damga vuran ünlü oyuncu Haldun Boysan, dizi çekimleri için bulunduğu Nevşehir’de kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Birçok dizi ve filmde rol alan ve akıllara kazınan karakterlerle karşımıza çıkan Haldun Boysan, “Maria ile Mustafa” adlı dizinin çekimleri için Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde kaldığı otelde, kalp krizi geçirdi.Ünlü oyuncu, set çalışanlarının haber vermesi üzerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.
TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI
Boysan, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
HALDUN BOYSAN KİMDİR?
Ünlü oyuncu Haldun Boysan 6 Temmuz 1958 tarihinde Ankara şehrinde doğmuştur. Haldun Boysan, Yengeç burcudur. Suzan Boysan ve Aydın Boysan çiftinin oğlu olan Haldun Boysan mutlu bir çocukluk geçirmiştir. Haldun Boysan oyuncu ve seslendirme sanatçısı olarak tanınmaktadır. Haldun Boysan 1.71 cm boyunda ve 89 kilodur. Gözleri kahverengi renktir. Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.
Kurtlar Vadisi, Egenin Hamsisi, Hercai ve Maria İle Mustafa dizilerinden hatırlayacağınız Haldun Boysan, başarılı bir oyunculuk performansı ile çok değerli bir sanatçıydı.
Haldun Boysan kaç yaşında, neden vefat etti?
Haldun Boysan, dizi çekimleri için bulunduğu Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde kalp krizi geçirerek 62 yaşında hayatını kaybetti.
Haldun Boysan’ın oynadığı diziler
-Sensiz Yaşayamam
-Kapalıçarşı
-Hesaplaşma
-Beni Unutma
-Benim Annem Bir Melek
-Servet Avcısı
-Kendi Okulumuza Doğru
-Canım Ailem
-Köprü
-Dağlar Delisi
-Kara Güneş
-Hayat Türküsü
-Kanlı Hesaplaşma / Silahların Gölgesinde
-Selena

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Faiz kararını açıklayan FED, faizleri yüzde 0,00-0,25 aralığında tuttu!

ABD Merkez Bankası FED, faiz kararını açıkladı. Fed faizlerde beklentiler dahilinde değişikliğe gitmedi ve faizleri yüzde 0,00-0,25 aralığında tuttu. ABD Merkez Bankasının (Fed), Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) Temmuz ayı toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası Fed, uluslararası piyasaların merak beklediği faiz kararını açıkladı. Fed faizlerde beklentiler dahilinde değişikliğe gitmedi ve faizleri yüzde 0,00-0,25 aralığında tuttu. [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.