Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / İmamoğlu’nun 10 Kasım Atatürk’ü anma paylaşımı telif yedi

İmamoğlu’nun 10 Kasım Atatürk’ü anma paylaşımı telif yedi

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhuriyet’in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 10 Kasım sebebiyle anmak için attığı mesaj telife takıldı.

İmamoğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı videonun bulunduğu yerde, “Bu medya, telif hakkı sahibinden gelen bildirim nedeniyle devre dışı bırakıldı” ifadeleri yer aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anma mesajında paylaştığı bir video ile telif yedi. İmamoğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı videonun bulunduğu yerde, “Bu medya, telif hakkı sahibinden gelen bildirim nedeniyle devre dışı bırakıldı” yazıldı.

10 Kasım’ı da anmayı beceremiyorlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 10 Kasım’da bugün Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölüm yıl dönümünde anma mesajında bir skandal yaşandı. İmamoğlu sosyal medya hesabından “Mustafa Kemal Atatürk onurlu bir geçmiş, aydınlık bir gelecektir. Saygı, sevgi ve minnetle” yazdığı sözlerle beraber bir video paylaştı.

İmamoğlu’nun paylaşımı telif yedi

Ancak İmamoğlu’nun paylaştığı video telife takıldı. İmamoğlu’nun Twitter hesabından paylaştığı iletisinin altındaki videoda “Bu medya, telif hakkı sahibinden gelen bildirim nedeniyle devre dışı bırakıldı” yazıldı. Telife takılan görsel, sosyal medyada gündem oldu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İzmir-Adana uçağında arbede! Alkollü yolcunun başlattığı tartışma kavgaya dönüştü

İzmir’den Adana’ya dönen yolcuların bulunduğu ve Bergamaspor Belediye maçından dönen Kozansporlu futbolcuların bulunduğu uçakta bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir