Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Hakkari’de bir PKK’lı terörist daha teslim oldu!

Hakkari’de bir PKK’lı terörist daha teslim oldu!

Teslim olma anları kameraya yansırken, terörist telefonda ailesi ile görüştürüldü.  Türkiye’nin sınırlarında büyük bir vatan mücadelesi verilirken, yurt içinde de terör örgütündeki çözülmeler sürüyor.
Örgütten kaçan, ‘devletin şefkatli kollarına’ kendini bırakıyor.  Hakkâri Aktütün’de PKK’lı bir terörist daha, kahraman komandolara teslim oldu. O anlar anbean kameraya yansıdı.
“KORKMA, EMNİYETTESİN”
Görüntülerde “Korkma emniyettesin” denilen teröristin yarı çıplak halde saklandığı yerden çıktığı görüldü.
Gözaltına alınan terörist önce yemek yedi, sonrasında aile ile görüştürüldü.
“OĞLUNUZ GELDİ”
Telefon görüşmesi sırasında komandolardan biri teröristin babası ile görüştü. Komando konuşmasında “Cemal Bey, Hakkari’den arıyorum. Size güzel bir haber vermek için aradım. Oğlunuz geldi, sağ salim katıldı. Devletimizin şefkatli ellerine katıldı. Yanımızda, sağlığı sıhhati yerinde.” ifadelerini kullandı.
“ASKERLERİN YANINDAYIM”
Sonrasında ağlayarak telefonu alan terörist ise “Tamam. Benim durumum iyidir. Askerlerin yanındayım zaten. Senin durumun nasıl? Olursa çıktığım zaman görüşürüz, baba.” dedi.
ÜZERİNDEN BOMBA ÇIKTI
Teröristin işlemlerine devam edildiği belirtilirken; üst aramasında 1 adet el bombası, 1 adet şemsiye, muhtelif kıyafet ve sırt çantası da ele geçirildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İnce:Kılıçdaroğlu’nun adayı Abdullah Gül’dü fakat planını Meral Akşener bozdu

Yeni parti iddiaları ile bir anda gündeme oturan Muharrem İnce, Habertürk yazarı Fatih Altaylı’ya önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir