Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Emekli maaşlarında promosyon 700 liraya koşuyor!

Emekli maaşlarında promosyon 700 liraya koşuyor!

Milyonlarca emekli vatandaş bu ay zamlı maaşlarını almaya başladı. Yapılan zam sonrası bankalar emekli vatandaşlara yönelik promosyon kampanyaları için çalışmalara başladı. Banka promosyonlar emekliler için ek gelir sağlıyor. Emekliler Mart ayından  itibaren ikinci promosyonlarını alacak. peki en düşük ve en yüksek promosyon ne kadar olacak? Emekli 2020 promosyon ödemeleriyle ilgili son dakika gelişmesi haberimiz detayında.
Bilindiği gibi yaklaşık 12 milyon  emekli vatandaş zamlı maaşlarını bu ay almaya başladı. Emekli vatandaşlar ek gelirler alırken diğer yandan da bankalardan promosyon alabiliyor. Banka promosyonlar en düşük ve en yüksek ne kadar? Emekliler Mart ayında ikinci promosyonlarını alacaklar. Emekli aylığı bağlanan, “Maaşımı 3 yıl sizden alacağım” taahhüdünü vererek promosyonu cebine koyuyor..
Maaşa göre en az 300, 375, 450 lira promosyon ödenirken, bazı bankalar kampanyalarla tutarı artırıyor. Maaşını taşıyıp, ek ürünler kullanan emekliler için mevcut kampanyalara göre 700 liraya varan ödeme yapılıyor. Milyonlarca emekli için de ikinci ödeme yaklaşıyor..
REKABET KATKISI
Uygulamanın başladığı Mart 2017’de ödeme alan emekliler, ikinci promosyon için gün sayıyor. Milyonlarca emekli Mart 2020’den itibaren yeniden ödeme almaya hazırlanırken, tutara zam beklentisi taşıyor.
Sosyal Güvenlik Kurumu’nun bankalarla masaya oturarak taban promosyonda artışa gitmesi beklentisi bulunuyor..Ayrıca bazı bankaların rekabetle promosyonda 700 liranın üstüne çıkması bekleniyor.

About admin

Göz Atmak İster misiniz?

Vücutları yanan 2 çocuğa doku nakli!

Afyonkarahisar’da okul bahçesinde kar topu oynarken, vücutlarının çeşitli bölgelerinde yanıklar oluşan 9 çocuktan halen hastanede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com