Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Biraz düşünmek gerek! Muhalefet partilerinden Bakan Elvan’a şaşırtan övgü!

Biraz düşünmek gerek! Muhalefet partilerinden Bakan Elvan’a şaşırtan övgü!

Hazine ve Maliye Bakanlığı’na atanan Lütfi Elvan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na veda ziyareti gerçekleştirdi. Burada muhalefet partilerinden milletvekilleri, Bakan Elvan’a övgü dolu ifadeler kullandı.

Lütfi Elvan, Hazine ve Maliye Bakanı olarak göreve başladı. Elvan, TBMM Genel Kurul çalışmalarına katılarak, yemin etti. Elvan, yeni görevinin ilk gününde bir süredir başkanlığını yürüttüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na veda ziyareti gerçekleştirdi. Burada komisyon üyesi CHP’li Bülent Kuşoğlu “Sizi Hazine ve Maliye Bakanı olarak görmekten mutluyuz. Zor bir dönemde geldiniz. Başarılar diliyoruz CHP olarak” dedi.

İYİ Partili Erhan Usta ise, “Zor bir göreve geldiniz. Hayırlı uğurlu olsun. Orada oturmaktan daha zor olacak burada oturmak. Geldiğinde kendisini terleteceğiz” ifadelerini kullandı.

HDP’li Garo Paylan da “Pek çok anımız var. Gerilimler oldu ancak saygıyı hiç kaybetmedik. Helalleştik her zaman. Başarılar diliyorum” diye konuştu.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İzmir-Adana uçağında arbede! Alkollü yolcunun başlattığı tartışma kavgaya dönüştü

İzmir’den Adana’ya dönen yolcuların bulunduğu ve Bergamaspor Belediye maçından dönen Kozansporlu futbolcuların bulunduğu uçakta bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir