Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / ABD’de silahlı saldırgan canlı yayında 3 kişiyi yaraladı!

ABD’de silahlı saldırgan canlı yayında 3 kişiyi yaraladı!

ABD’de kovboy filmlerini aratmayan sıradan bir yaşandı. Saldırgan, 3 kişiyi yaralamadan önce “Avcı olacağım” ifadesini kullandı.
Silahlı bir saldırgan, bir AVM’de düzenlediği saldırıda en az 3 kişiyi yaraladı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu kaydedildi.  ABD’de günün konusu olan korkunç olayı adının Armando Hernandez olduğu belirtilen 20 yaşındaki saldırgan, o anları sosyal medya hesabından canlı yayınladı.
“AVCI OLACAĞIM”
ABD’nin Westgate bölgesinde saldırı kaydına aracın içinde başlayan Armando Hernandez “Merhaba, ben Armando Junior Hernandez. Avcı olacağım.” ifadelerinin ardından arka koltuktaki silahları gösterdiği öne sürüldü. ABD’de günün olayı olan korkunç olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Teröristsever Trump, ANTIFA’yı terör örgütü ilan edecekmiş!

ABD Başkanı Donald Trump, Anti-Faşist Protesto Hareketi’ni (ANTIFA)terör örgütü ilan edeceklerini açıkladı. ABD’nin Minnesota eyaletine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir