Özgür Özel’in “jest” talebi Meral Akşener’in midesini bulandırmış!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in “Jest bekliyoruz” sözlerine ilişkin, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu jest isteme işleminden bıktım, usandım, midem bulanıyor artık” dedi.

İyi Parti Lideri Meral Akşener, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde Ankara Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti. Tek tek esnafı ziyaret eden Akşener, vatandaşlarla da sohbet edip, fotoğraf çekildi. Akşener, esnaf ziyaretinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu jest isteme işleminden bıktım, usandım, midem bulanıyor artık”

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Balıkesir’de belediye başkan adaylığı konusunda ‘İyi Parti’den bir jest bekliyoruz’ sözlerinin sorulmasına üzerine Akşener, şunları söyledi:

“Her bir suçu benim üzerime bırakıyor herkes. Ben günahları yiyeyim, hay hay yeter ki siz günahsız kalın. Biz başaramadık. 3 yıl boyunca bir araya toplanıp düzgünce tek bir adayın etrafında toplanıp gidelim dedim. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu jest isteme işleminden bıktım, usandım, midem bulanıyor artık. Biz o 15 milletvekili arkadaşlarımızı zora düşürecek hiçbir şey yapmadık. Teşekkür ede ede gezdik.”

“Söylenecek bir şey yok”

İyi Parti Mamak Belediye Başkan adayı Hüseyin Bayındır’ın adaylığının Yüksek Seçim Kurulu tarafından düşürülmesine ilişkin ise Akşener, “Orada söylenecek bir şey yok.” dedi.

Esnaf ziyaretinde Akşener’e, İyi Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Topel Yıldırım, İyi Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Fehmi Kandemir ve partililer de eşlik etti.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Evlenecek çiftlerin ziynet, balayı hariç 600 bin ₺’ye ihtiyacı var!

Evlilik aşamasında yapılan harcamalar, evlilik yolundaki gençlerin önünde engel oluşturmaya devam ediyor. Evlilik teklif ederken …

Bir yanıt yazın