Akşener’in danışmanı AK Parti’ye katıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı Dr. Hasan Sami Özvarinli, İYİ Parti’den istifa ettiğini ve AK Parti’ye katıldığını açıkladı.

İYİ Parti’de istifalar bitmiyor. 6’lı masa üyelerinden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı Hasan Sami Özvarinli AK Parti’ye katılığını duyurdu.
AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı Kadir Has Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Toplantıda AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mehmet Özhaseki  AK Parti’ye katılan Hasan Sami Özvarinli’ye rozet taktı.
‘CUMHURBAŞKANIMIZDAN HELALLİK İSTİYORUM’
Özvarinli açıklamasında, ”Hayatım Türk insanının zaferi için mücadele vererek geçmiştir. Başta sayın cumhurbaşkanımızdan ve değerli AK Parti ailesinden helallik istiyorum. 14 Mayıs’ta bu memleketi ne FETÖ’cülere ne de PKK’lılara bırakmayız. Bir insan yanlış gördüğü zaman oradan sırtını da dönmeyi bilmeli. İhanet çukuruna hizmet etmemek için AK Parti’ye katıldım.” ifadelerini kullandı.
Özvarinli yaptığı açıklamalarda İYİ Parti’nin adaylık listelerinde yer alan isimlere tepki gösterirken CHP listelerinde yer alan bazı isimleri de HDP ve PK K’ya yönelik söylemleri nedeniyle eleştirmişti. Hasan Sami Özvarinli, İYİ Parti Kayseri Milletvekili adaylığına da başvuruda bulunmuştu.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

5 soruda İbrahim Reisi sonrası İran’ı bekleyen süreç!

Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve hayatını kaybeden heyetinin cenaze merasimleri devam ederken, ülkenin en önemli siyasi …

Bir yanıt yazın