Aziz Sancar’ın adı Mardin’deki havalimanına veriliyor

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Mardin’deki toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mardin Havalimanı’nın adının Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanı olarak değiştirileceğini açıkladı.
2023 seçimleri yaklaşırken siyaset arenası da ısınmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da çalışmalarına devam ederken Erdoğan’ın bugünkü durağı Mardin oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Mardin Derik Ovası Sulaması”, “Midyat-Nusaybin Yolu”, “Ömerli ve Dargeçit Doğalgaz Verme” ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış törenine katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Aziz Sancar’ın adı, Mardin’deki havalimanına veriliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mardin Havalimanı’nın adının Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanı olarak değiştirileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında “Mardin Havalimanı’nın adını Mardin Aziz Sancar Havalimanı olarak değiştirelim dedik” sözlerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, değişimi halka sordu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, söz konusu değişimi önce vatandaşlara sordu ve “Kabul edenler… Kabul etmeyenler… İttifakla kabul edilmiştir.” ifadelerini kullandı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkan Erdoğan, Zelensky ve Putin’le görüştü

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Erdoğan, Rus ve Ukraynalı mevkidaşlarıyla peş peşe görüşmeler gerçekleştirdi. Yürütülen telefon …

Bir cevap yazın