Berlin’de PKK yandaşları gösteri ve yürüyüş yaptı

TSK’nın Suriye’nin kuzeyine olası operasyonu öncesi PKK yandaşları, örgütün paçavralarıyla Berlin’de eylem gerçekleştirdi. Gösteride terör örgütü lehine sloganlar atıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Irak ve Suriye’de bulunan terör yuvalarına operasyon düzenledi.

Operasyon kapsamında teröristlere ait hedefler, nokta atışıyla imha edildi.

Hava harekatının ardından Türkiye, Suriye’nin kuzeyinde yuvalanan teröristlere yönelik askeri harekat hazırlığı içerisinde.

Türk Silahlı Kuvvetleri, bölgeye takviye yapmaya başladı, operasyon an meselesi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan kararlılığını dile getirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bu konudaki kararlılığını dile getirdi. Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye’nin kuzeyine hareket başlatacağı sinyalinden sonra Avrupa’da terör örgütü PKK yandaşları sokaklara dökülüyor.

Almanya’da terör yürüyüşü

PKK elebaşlarının talimatının ardından Avrupa ülkelerinde yürüyüşler başladı. Bu ülkelerden biri de Almanya oldu.

Sis bombası attılar

Berlin’de örgüt paçavralarını taşıyarak yürüyen terör sempatizanları Türkiye aleyhinde sloganlar attı. Terör örgütü yandaşları daha sonra ellerinde sis bombalarıyla gösteri düzenledi.

Alman polisi bazı sempatizanları gözaltına aldı

Ellerinde örgütün paçavralarıyla gösteri düzenleyen terör yandaşlarının eylemi sırasında Alman polisi de oradaydı. Bazı örgüt sempatizanlarının gözaltına alındığı anlar kameraya yansıdı. Daha önce de Avusturya, İsveç ve Fransa gibi ülkelerde de PKK yandaşlarınca gösteriler düzenlendi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkan Erdoğan, Irak ziyaretine ilişkin konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak ziyaretine ilişkin konuştu. Erdoğan, “İlişkileri kapsamlı olarak ele alacağız” dedi. …

Bir yanıt yazın