İstiklal’de İstikbalimize yapılan kanlı saldırıyı lanetliyoruz

Ülkemiz karanlık günlere geri çekilmek isteniyor. Geçmişte de ne zaman ki Başkan Erdoğan bir yurt dışı gezisine çıkacak olsaydı ya gitmeden önce ya da gittikten sonra eli kanlı vampirler bombalar patlatıp masum vatandaşlarımızın canına kıyıyorlardı. Şimdi de aynısı yapılmak isteniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Endonezya’da düzenlenecek olan G-20 Liderler Zirvesine hareket etmeden önce bu kalleş saldırının yapılıyor olması bizi hiç şaşırtmıyor. Bu eli kanlı faillerin en kısa sürede bulunacağından şüphemiz yoktur. Bu da gösteriyor ki  şimdilerde sahada bir bir temizlenen ve ayakkabı numaralarına kadar tespit edilen bölücü hainler, emperyalistlere uşaklık eden gafiller yine bombalarla korku salmaya yöneldiler ama nafile.  İstanbul Taksim’de masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetliyor ve lanetlemeye devam edeceğiz.

Kandan beslenen, milliyet, din, insan, vatan ve hiçbir değer tanımayan terörün kanlı elleri elbet kırılacaktır. Yurdumuza korku salmaya çalışanlar elbet en kısa zamanda cezasını bulacaktır. Suçsuz savunmasız insanlara kalleşçe yapılan saldırıların her türlüsünü lanetliyor, teröre destek veren veya uşaklık edenlere Allah,  her türlü belasını onlara kendi içinden versin.

Ey emperyalizme uşaklık eden eli kanlı teröristler şunu iyi biliniz ki; biz Türk Millet olarak korkak değiliz ki saklanalım, biz çakal değiliz ki kaçalım, biz sizin gibi ruhunu satılmışlar gibi kahpe değiliz ki masum insanları sırtından vuralım. Biz Türk’üz Türk. Türk hiçbir belaya baş eğmez beladan da kaçmaz. Ama İstiklalde istikbalimize terör ile korku salmaya çalışan ve kandan beslenen siz zalimlerin korkusu olmaya devam edecektir.

Bizim devletimize ve milletimize güvenimiz tamdır. Ey eli kanlı emperyalizmin uşakları şunu iyi biliniz ki; ne yaparsanız yapın. Bu milleti bölemezsiniz. Korku salamazsınız. Şunu iyi biliniz ki, bu eli kanlı eylemleriniz bizi daha çok perçinleştirecektir. Biz biliriz ki; konuyorsa dala bölücü leş kargaları dal kesilir! Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan, yol kesilir! Eğer ki masum vatandaşa bomba atıyorsa, kol kesilir! Bu vatana ihanet eden baş ise, baş kesilir!

Eli kanlı vampirler sözüm sizedir. Şunu iyi belleyiniz ki, bombalar bu necip milleti korkutamaz. Milletimizin göğsündeki iman ve vatan aşkıyla barışın ve aydınlık bir geleceğin teminatı, siz korkakların da korkulu rüyası olmaya devam edecektir. Allah bu necip millete zeval vermesin. Rahmetini desteğini himayesini nimet ve inayetini üzerimizden eksik etmesin. Bu kanlı terör eyleminde şahadet şerbetini içen kardeşlerimize Allahtan gani gani rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Bu vesileyle terörün her türlüsünü, teröriste silah, mühimmat desteği verenleri bir kez daha lanetliyoruz.

Hakkında Aziz Dağtekin

1960 yılında Elazığ'da doğdu. Öğrenimini İstanbulda tamamlayarak gazetecilik mesleğine 1983 yılında başladı. sırasıyla Hergün, Bulvar, Hürriyet ve Türkiye Gazetelerinde muhabirlik ve yazı işleri kadrolarında görev aldı. Basın sektöründen 2006 yılında emekli oldu. Halen idare yeri Adana olan ve Ulusal yayın yapan Netinternet, Ekonet Haber, Eko İntenet Haber sitelerinde Genel Yayın Yönetmenliği ve ekonomi ile alakalı yazı ve yorumlar yazmaktadır. Gazetecilik mesleği yanısara sigortacılık, pazarlama ve finans sektöründe üst düzey yöneticiliklerde bulundu. Sırasıyla İhlas Barter ve Turk Barter'da franchise ve bölge müdürlüğü görevlerinde yer aldı. 2005 yılında Turk Barter'dan ayrılarak Anadolu Barter'ı kurdu. Halen 13'e yakın şubesiyle faaliyet gösteren Anadolu Barter'ın Yönetim Kurulu Başkalığını yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Gazeteci-Yazar Aziz Dağtekin halen Basın Konseyi üyesi ve Adana'da Kurulu bulunan Çukurova Güreş Vakfı ile Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin de kurucu üyesidir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkomutan Erdoğan, Bahçeli ve Özel ile birlikte Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde!

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yıl dönümü kutlamalarına katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Erdoğan, …

Bir yanıt yazın