Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Erdoğan’dan TÜSİAD’a: Kılıçdaroğlu ile erken seçim hayallerini bırakın

Erdoğan’dan TÜSİAD’a: Kılıçdaroğlu ile erken seçim hayallerini bırakın

TÜSİAD’a seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin çökmediğini söyleyerek, “Ey TÜSİAD Türkiye’nin çöktüğü yok Kılıçdaroğlu ile erken seçim hayalleri kurmayı bırakın.” ifadelerini kullandı.

Kabine Toplantısının ardından kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomide yeni adımları açıkladı. Döviz kurlarındaki hareketlilik ile yaşanan fiyat artışlarına değinen Erdoğan, TÜSİAD’da da sert tepki gösterdi.

TÜSİAD’a seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: “Ey TÜSİAD Türkiye’nin çöktüğü yok! Siz hala iktidarı nasıl indiririz? hesabını yapıyorsunuz. Bir taraftan da Bay Kemal’le bir araya geliyorsunuz. Kılıçdaroğlu ile erken seçim hayalleri kurmayı bırakın. Bunlar rüyadır rüya. Seçim Haziran 2023’te yapılacaktır.”

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İstanbul kar çilesinde CHP’li Başkan Ekrem İmamoğlu balık keyfinde!

Son yılların en şiddetli kar yağışı nedeniyle İstanbul'da hayatın durma noktasına geldiği anlarda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir balıkçıda görüntülendi. İstanbul'da etkisini artıran kar yağışı nedeniyle megakentte adeta hayat durdu.  Metrobüslerdeki aksama nedeniyle yolcular yürüyerek evine gitmeye çalıştı. Metrolarda yaşanan izdihamlar nedeniyle insanlar birbirini ezdi. Yolların yeterince tuzlanmaması nedeniyle Avrupa Yakası'nda trafik kilitlendi.  İstanbul karla [...]

%d blogcu bunu beğendi: