Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Ülkemizin yılmaz bekçisi Mehmetçik kar altında görevinin başında!

Ülkemizin yılmaz bekçisi Mehmetçik kar altında görevinin başında!

Kahraman Mehmetçik, en zorlu şartlarda vatan savunmasına kararlılıkla devam ediyor. Yurt genelinde etkili olan kar yağışı, vatan savunması yapan askerleri durduramadı.

Binlerce rakım yükseklikteki dağlarda, metrelerce karla mücadele ederek vatanı savunan Mehmetçik, gururlandırıyor.

Son olarak Milli Savunma Bakanlığı’nın, Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Mehmetçik’in amansız mücadelesi gözler önüne serildi.

“BUNUN ADI MÜCADELE”

Yapılan paylaşımda, şu ifadeler kullanıldı: “Bunun adı mücadele… Ay Yıldızımız Türkiye Bayrağı için, güvenliğimiz için Türk milleti adına ölümüne bir mücadele!

“TÜM ZORLU ŞARTLARA RAĞMEN FEDAKARCA GÖREV YAPAN MEHMETÇİKLERİ SELAMLIYORUZ”

Tüm zorlu şartlara rağmen yurt içinde ve sınır ötesinde her an her dakika fedakârca görev yapan 34’üncü Hudut Tugay Komutanlığımızın Kahraman Mehmetçiklerini selamlıyoruz.”

 

About admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Net İnternet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Tunceli’de Eren Kış-6 operasyonu kış şartlarına rağmen aralıksız sürüyor

Tunceli'de Eren Kış-6 Mercan Dağları Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu operasyonu zorlu kış şartları altında devam ediyor. Terör örgütü PKK'yı ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla Tunceli'de Eren Kış-6 Mercan Dağları Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu operasyonu 1 metreyi aşkın karların arasında kararlılıkla devam ediyor. Operasyonda, Tunceli [...]

%d blogcu bunu beğendi: